ГПЗКУ начала закупку ранних зерновых урожая-2018

В октябре 2017 года Государственная продовольственно-зерновая корпорация (ГПЗКУ) запустила очередную программу закупок зерна будущего урожая – форвард-2018.

Осеннюю форвардную программу, которая включает закупку ранних зерновых, ГПЗКУ проводит уже второй год подряд. До прошлого сезона проводился лишь весенний форвард. Теперь дважды в год, и весной, и осенью, сельхозпроизводители могут рассчитывать на государственную финансовую поддержку для подготовки к посевной.

Олександр Григорович: Створюємо оптимальні умови для розвитку ДПЗКУ та її подальшої приватизації

5 квітня - рівно півроку як Державна продовольчо-зернова корпорація України працює під керівництвом нового в.о. голови правління. Головним орієнтиром компанії стало досягнення конкретних результатів, а не просто виконання поточних завдань. Про кризис-менеджмент і реформування компанії, налагодження відносин з китайськими партнерам, досягнення та плани ДПЗКУ очільник держкорпорації Олександр Григорович розповів у ексклюзивному інтерв'ю Latifundist.com.

Державний зернотрейдер виходить з піке

За спробами заблокувати позитивні процеси в ДПЗКУ приховані деструктивно-меркантильні  інтереси. Напівправда завжди була і залишається набагато небезпечнішою від очевидної неправди. Оскільки вона дає широке поле для маніпуляцій, домислів та висновків, які не мають нічого спільного з реальністю. Тому її найчастіше використовують політики, неперебірливі журналісти, продукуючи на замовлення фейкові сенсації, які інколи поширюють навіть солідні видання. Не замислюючись при цьому, що їхня всеїдність досить часто рикошетить негативом як по економічних інтересах, так і по міжнародному іміджу держави. Підтвердженням цього може стати історія, про яку йтиметься далі.

ГПЗКУ: мифы и реальность государственного зернотрейдера

В последнее время в СМИ с завидной регулярностью появляются публикации с довольно четким месседжем – скомпрометировать «Государственную продовольственно-зерновую корпорацию Украины» (ГПЗКУ) и работу его нынешнего руководства. Учитывая статус госкорпорации и ее масштабы в разрезе зернового рынка, подобные материалы, скорее, свидетельствуют о высокой заинтересованности определенных лиц занять место руководителя ГПЗКУ, чем желанием докопаться до правды. 

Віталій Шулежко: Головним завданням для нас залишається підтримка малих і середніх фермерських господарств

Нещодавно Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) розпочала весняну програму форвардних закупівель. В ексклюзивному бліц-інтерв’ю AgroPolit.com заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Віталій Шулежко розповів, хто братиме участь у цій програмі, які результати попередніх програм та які ще бонуси отримають аграрії від співпраці з ДПЗКУ.

Поновлення діалогу з ССЕС відкриває нові перспективи для успішного розвитку ДПЗКУ, - Олександр Григорович

Завдяки ефективній командній роботі, зміні управлінських підходів, оптимізації бізнес-процесів та нарешті, відновленню діалогу зі стратегічним партнером корпорацією ССЕС, 2016 рік став достатньо успішним для Державної продовольчо-зернової корпорації України. Як новій команді вдалось здійснити ривок вперед, чи готові китайські партнери переглянути деякі умови контракту та які програми розвитку компанія має на 2017 рік читайте в інтерв'ю в.о. голови правління  ПАТ "ДПЗКУ" Олександра Григоровича для журналу "Landlord".

Геннадий Гордиенко: У нас есть все шансы расширить присутствие украинских продуктов переработки пшеницы в странах MENA

ПАО «ГПЗКУ» занимает одни из лидирующих позиций по показателям экспорта продуктов переработки пшеницы в страны MENA. При этом из года в год не только наращивает объемы и расширяет географию экспортных поставок, но и ищет новые способы доставки своей продукции конечному покупателю. Так, в начале мая 2016 г. ГПЗКУ поставила первую партию муки морем в одну из стран Северной Африки. Таким образом, Украина впервые экспортировала пшеничную муку водным транспортом, что немаловажно на фоне динамично развивающегося украинского экспортного рынка пшеничной муки. О достигнутых за первое полугодие 2016/17 МГ результатах, основных тенденциях, перспективах и ожиданиях в интервью с Геннадием Гордиенко, директором департамента элеваторной деятельности и реализации готовой продукции ПАО «Государственная продовольственно-зерновая корпорация Украины».

Інтерв'ю Олександра Григоровича виданню "НВ Бізнес"

У жовтні 2016 року в найбільшому державному операторові – Державній продовольчо-зерновій корпорації України (ДПЗКУ) змінився керівник. Замість Бориса Приходька, який займав цю посаду з травня 2015 року, головою правління корпорації було призначено (поки - у статусі в.о.) Олександра Григоровича. Про те, з якими результатами ДПЗКУ закінчує 2016 рік і що планує в майбутньому сезоні – в інтерв'ю НВ Бізнес поговорив з керівником корпорації.

Олександр Григорович: Про інфраструктурні проекти китайці говорять як майбутні власники ДПЗКУ

Що зміниться в діяльності ДПЗКУ з приходом нового керівника, чи переглядатимуться умови "китайського контракту", в ексклюзивному інтерв'ю AGRAVERY.COM розповів в.о. голови правління корпорації Олександр Григорович.

Висхан Исламов: «Мы никогда никого не подводили»

Многим сегодня невдомек: почему частное предприятие может быть прибыльным, а государственное - нет? По крайней мере нам частенько навязывают такое мнение на всевозможных совещаниях, конференциях, форумах. Взахлеб, как говорится, убеждают нас в этом и на самом высоком уровне. Так ли это на самом деле? Попробуем поразмышлять.