ОДЕСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ СВЯТКУЄ СВОЮ 55-У РІЧНИЦЮ

5.09.2017
ОДЕСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ СВЯТКУЄ СВОЮ 55-У РІЧНИЦЮ

Цього вересня філія ПАТ "ДПЗКУ" Одеський зерновий термінал святкує 55 років з дня її заснування. З нагоди свята на підприємстві відбулось урочисте засідання та нагородження його найкращих працівників. 

Участь у заході взяли перший заступник голови правління ПАТ "ДПЗКУ" Віталій Шулежко, директор Одеського зернового терміналу Олександр Одольський, заступник начальника адмністрації Одеського морського порту Руслан Сахаутдінов та співробітники філії.

Під час засідання Віталій Шулежко зазначив, що на сьогодні Одеський зерновий термінал є одним з лідерів серед філій Державної продовольчо-зернової корпорації України.

"У сезоні 2015/16 Одеський зерновий термінал встановив особистий історичний рекорд, відвантаживши на воду понад 1,6 млн. тонн зернових. А у 2016/17 маркетинговому році забезпечив майже 180 млн. грн чистого прибутку", - зауважив перший заступник голови правління корпорації.

Директор філії Олександр Одольський відзначив, що за рахунок модернізації окремих ділянок і оновлення технологічної схеми роботи елеватора середню інтенсивність навантаження на судна  вже зараз вдалось довести  до 12-14 тис. тонн на добу (при паспортній 7,5 тис. тонн). 

"Дію фактора застарілого обладнання і технологій також вдається мінімізувати за рахунок прозорих підходів в організації менеджменту підприємства, посилення координації роботи з партнерами, першою чергою, з Адміністрацією морських портів України (АМПУ). Крім того, за умови виконання програми технічного переозброєння у цьому році, ми зможемо подолати рубіж щомісячної морської перевалки на рівні 300 тис. тонн", - зазначив директор філії. 

Та всі здобутки підприємства - це, насамперед, результат злагодженої роботи всієї команди Одеського зернового терміналу. 

"Працівники підприємства - це справжні професіонали своєї справи і впевнено доводять це щодня. Тому, я вірю, що попереду в нас ще більше досягнень і ще більше рекордів", - підкреслив Олександр Одольський.