У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПІДКОМІСІЇ З ПИТАНЬ СПІВРОБІТНИЦТВА У ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА МІЖ УКРАЇНОЮ ТА КНР

16.08.2017
У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПІДКОМІСІЇ З ПИТАНЬ СПІВРОБІТНИЦТВА У ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА МІЖ УКРАЇНОЮ ТА КНР

15 серпня у приміщенні Державної продовольчо-зернової корпорації пройшло шосте засідання Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства  Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР.  

Засідання Підкомісії відбулось під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої й заступника Міністра сільського господарства КНР Юй Сіньжуна, а також за участі представників профільних міністерств обох країн, Державної продовольчо-зернової корпорації України, Посольства КНР в Україні, Національної академії аграрних наук України, китайської корпорації ССЕС тощо.

Учасники засідання відзначили, що зерновий проект, який реалізує ДПЗКУ спільно з корпорацією ССЕС, є наймасштабнішим у аграрній сфері між двома країнами. Крім того, під час зустрічі було зазначено, що сторони вітають рішення Ексімбанку Китаю щодо розгляду питання про зниження відсоткової ставки за китайським кредитом, який обслуговує ДПЗКУ, і підтверджують готовність до подальших переговорів у цьому напрямку.

Зокрема, представник компанії ССЕС зазначив, що китайська сторона наразі вкрай задоволена позитивною динамікою розвитку співпраці з ДПЗКУ протягом останнього часу і налаштована на подальше взаємовигідне співробітництво.

Також, у ході засідання сторони дійшли домовленості щодо  комплексного вирішення проблем у питаннях ефективного використання кредиту та розширення діапазону його застосування, зокрема через реалізацію проектів з розвитку інфраструктури та виробничих потужностей ДПЗКУ, що, за думкою сторін, дозволить створити нову модель співпраці між Китаєм та Україною.