ПРАЦІВНИКИ ДПЗКУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕСНЯНІЙ КОРПОРАТИВНІЙ ТОЛОЦІ

10.04.2017
ПРАЦІВНИКИ ДПЗКУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕСНЯНІЙ КОРПОРАТИВНІЙ ТОЛОЦІ

8 квітня на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р  у Державній продовольчо-зерновій корпорації України в рамках акції «За чисте довкілля» було проведено весняну корпоративну толоку. 

«З настанням весни та тепла приходить і бажання бачити наше робоче середовище більш комфортним та охайним, адже порядок і чистота на робочому місці – ключ до гарного настрою та ефективної роботи. Розуміючи це, ми організували велике весняне прибирання як навколишньої території, так і внутрішніх приміщень центрального офісу корпорації», – повідомив заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Микола Осійчук.

За його словами, такі заходи – це не витоки пострадянського минулого, а, насамперед, сучасний та важливий інструмент забезпечення корпоративної згуртованості.

«Залучення працівників до плідної колективної роботи, безумовно, впливає на згуртованість команди та подальше ефективне виконання робочих завдань», – впевнений Микола Осійчук.

У рамках акції працівники ДПЗКУ долучились до озеленення та прибирання навколишньої території центрального офісу, зокрема оформили клумби, висадили 30 декоративних кущів, пофарбували стіни, а також навели лад у приміщенні корпорації та безпосередньо у своїх робочих кабінетах.