ФАХІВЦІ ФІЛІЙ ДПЗКУ ПОГЛИБЛЮЮТЬ ЗНАННЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ АСПІРАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

16.03.2017
ФАХІВЦІ ФІЛІЙ ДПЗКУ ПОГЛИБЛЮЮТЬ ЗНАННЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ АСПІРАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

Сьогодні у Державній продовольчо-зерновій корпорації для фахівців Тернопільського, Богданівецького та Кобеляцького комбінатів хлібопродуктів проходить навчання з питань експлуатації аспіраційних мереж елеваторів. Про це повідомив заступник директора департаменту розвитку Леонід Терещенко.

Навчання проводять доктор технічних наук, професор Національного університету харчових технологій Євген Дмитрук та кандидат технічних наук, директор науково-технічного центру «Проектування та технології агропромислового комплексу» Віктор Ільчук. Мета цього заходу – надати спеціалістам філій науково-теоретичну та практичну інформацію стосовно експлуатації аспіраційних мереж, методики оцінки ефективності та забезпечення їх безперебійної роботи.

«Усі виробничі процеси зернових підприємств, комбінатів хлібопродуктів, комбікормових заводів  так чи інакше пов'язані з утворенням великої кількості пилу, тому дуже важливо, щоб системи знепилювання на підприємстві працювали ефективно, адже від цього залежить не тільки безпека самого підприємства і його співробітників, а й екологічна безпека навколишнього середовища», - зазначає Леонід Терещенко.

За його словами, сьогоднішній захід – це перший етап процесу вдосконалення роботи аспіраційного обладнання на вищезазначених підприємствах корпорації. Наступним кроком стане проведення його якісного аудиту, розрахунок відповідності всім технічним нормам, а також проектування та впровадження нових, більш ефективних систем знепилювання, що дозволять забезпечити вибухобезпечність зернового виробництва, підвищать ефективність роботи обладнання та створять більш комфортні умови праці.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"