ФАХІВЦІ ФІЛІЙ ДПЗКУ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ У СУШАРНІЙ СПРАВІ

23.02.2017
ФАХІВЦІ ФІЛІЙ ДПЗКУ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ У СУШАРНІЙ СПРАВІ

Повний комплекс питань щодо процесу сушіння зернових та олійних культур обговорили співробітники філій Державної продовольчо-зернової корпорації України в рамках навчального семінару на тему «Сушіння зернових та олійних культур», який пройшов 21-22 лютого в м. Умань.

В рамках навчальної програми відбулась низка лекцій для головних інженерів та майстрів сушарного господарства філій ПАТ «ДПЗКУ». Зокрема, викладачі Національного університету харчових технологій та Одеської національної академії харчових технологій донесли до учасників семінару інформацію про технологію, температурні режими та терміни сушіння; конструкцію і принцип дії основних типів сушарного обладнання, правила користування контрольно-вимірювальними пристроями та деталі автоматизації самого процесу.

Як зазначив директор департаменту розвитку ПАТ «ДПЗКУ» Юрій Крутенчук, в навчальний програмі було дуже якісно поєднано усі важливі для роботи питання, пов’язані з сушінням зернових та олійних культур – від технологічних і технічних до практичних та пов’язаних з безпекою виробництва. Семінар дозволив спеціалістам обмінятися досвідом, обговорити особливості виробничого процесу та набути нових знань.

«Це був цікавий і дуже корисний захід, який ми провели з метою підвищення професійного рівня наших майстрів, задіяних у сушарному господарстві. Впевнений,  отримані знання забезпечать у подальшому оптимізацію технологічного процесу сушіння зернових та олійних культур на наших елеваторах, а також економію використання паливно-мастильних матеріалів», - підкреслив очільник департаменту.

Крім того, на запрошення представників Карлівського машинобудівного заводу учасники семінару відвідали з екскурсією ТОВ «Христинівське ХПП» та ознайомилися з роботою новітньої зерносушарки виробництва Карлівського заводу.

За підсумками навчання фахівці ДПЗКУ отримали від  Одеської академії харчових технологій сертифікати про підвищення кваліфікації.

   
   
   

 

 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"