У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ

16.02.2017
У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ

15 лютого у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулось ювілейне засідання Ради директорів, присвячене її першій річниці. Нагадаємо, Раду директорів було створено на початку лютого минулого року як колективно-дорадчий орган, до складу якого увійшли керівники 11 найуспішніших підприємств корпорації. Підбиваючи підсумки першого року її діяльності, в.о. голови Правління Олександр Григорович відзначив значне підвищення ефективності роботи філій ДПЗКУ.

«За рік роботи ми провели 10 засідань Ради директорів, прийняли 83 рішення, 72 з яких було реалізовано. Завдяки нашій співпраці значно підвищилась ефективність роботи як заготівельних, так і переробних підприємств корпорації. Кількість збиткових підприємств у складі ДПЗКУ зменшилась у 1,5 рази. Загалом, операційний прибуток філій було збільшено у 5 разів! Він зріс з 30 млн грн у 2015 до 159 млн у 2016 році»,- зазначив в.о. голови правління.

Інші учасники засідання також позитивно оцінили роботу Ради директорів протягом 2016 року. «Користь від роботи Ради директорів очевидна – нарешті налагоджена тісна комунікація між підприємствами і центральним офісом. Це прямий контакт директорів філій з керівництвом корпорації та, що головне – спільне вирішення актуальних робочих питань. Завдяки такій командній роботі нам дійсно вдалося впровадити багато нових ідей та отримати підтримку керівництва у їх реалізації. Яскравим свідченням ефективної діяльності стало те, що 2016 рік ми завершили історичним рекордом по обсягах заготівлі, прийнявши на зберігання 2,7 млн тонн зерна», - зауважили керівники філій.

В ході засідання члени Ради директорів заслухали інформацію про результати діяльності ДПЗКУ у І півріччі та плани роботи на ІІ півріччя 2016/2017 МР, обговорили виробничі та фінансові показники роботи філій, а також визначили напрямки для подальшого розвитку та забезпечення ефективної діяльності.

Як повідомлялось раніше, серед головних завдань, які поставлені перед підприємствами корпорації у цьому році – формування земельного банку для розвитку напрямку власного агровиробництва. До кінця поточного року ДПЗКУ націлена створити декілька агровиробничих кластерів, загальною площею не менше 50 тис га.

   

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»