У ДПЗКУ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ЗАВДАННЯМИ ДЛЯ ФІЛІЙ НА 2017 РІК

1.02.2017
У ДПЗКУ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ЗАВДАННЯМИ ДЛЯ ФІЛІЙ НА 2017 РІК

Формування власного земельного банку, модернізація виробничих потужностей та технічне переоснащення, нарощення виробничих показників – основні завдання філій Державної продовольчо-зернової корпорації України на 2017 рік. Про це йшлося на розширеному засіданні Загальних зборів ПАТ «ДПЗКУ», яке відбулося 1 лютого за участю директорів філій корпорації та керівників структурних підрозділів.

«Серед головних завдань, які ми ставимо перед собою та філіями у цьому році – це створення до кінця року власного земельного банку загальною площею не менше 50 тис. га. Наразі ми вже опрацьовуємо це питання і найближчим часом визначимо основні філії, які будуть залучені до формування банку землі та розвитку власного агровиробництва», - зазначив заступник голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Андрій Задирака.

Окрім того, під час заходу учасники обговорили питання модернізації та технічного переоснащення підприємств корпорації, що вкрай необхідно для їх подальшої ефективної роботи та збільшення виробничих показників. 

«Відповідно до плану капітальних інвестицій на 2017 рік, у модернізацію наших елеваторних та переробних потужностей ми плануємо спрямувати близько 150 млн гривень. Минулого тижня ми провели відкритий круглий стіл з виробниками необхідного для наших елеваторних місткостей обладнання, найближчим часом плануємо провести подібне обговорення з виробниками обладнання для переробних підприємств та визначити оптимальні можливості для технічного переоснащення наших філій», - зауважив Андрій Задирака.

Також, одним із пріоритетних завдань, які були визначені на 2017 рік для філій корпорації, заступник голови правління назвав відкриття фірмових магазинів на підприємствах для розвитку роздрібної торгівлі власною продукцією переробки.

   
   
   
   
   

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»