У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

24.01.2017
У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

Сьогодні у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулось друге розширене засідання Науково-технічної ради, в рамках якого пройшов круглий стіл на тему: «Досягнення максимальної технологічної та економічної ефективності при виборі елеваторного обладнання».

Під час круглого столу було проведено презентації більш ніж 15-ти вітчизняних та іноземних компаній – виробників технологічного та транспортного обладнання для зернозаготівельної та зернопереробної галузей, а також компаній, які надають повний комплекс послуг з будівництва елеваторних потужностей.

Окрему увагу було приділено автоматизації виробничих процесів, зменшенню енергоємності виробництв та використанню альтернативних видів палива.

Одним з основних питань, що також обговорювалось учасниками заходу, стало проведення технічного переоснащення підприємств держкорпорації у 2017 році. Відповідний план капітальних інвестицій презентував директор департаменту розвитку ПАТ «ДПЗКУ»  Юрій Крутенчук. За його словами, ДПЗКУ планує наростити потужності та провести модернізацію власних елеваторних та переробних підприємств, залучивши до цього процесу кращих виробників, будівельників та науковців.

У засіданні круглого столу взяли участь представники центрального офісу ПАТ «ДПЗКУ» – члени Науково-технічної ради, директори та головні інженери філій, представники Національного університету харчових технологій, Одеської національної академії харчових технологій та компаній – виробників транспортного, зерноочисного та зерносушарного обладнання.

Нагадаємо, Науково-технічну раду було створено у листопаді 2016 року. Перше засідання НТР відбулося на початку грудня минулого року.

   


Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»