СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА ЖИТТЯ ДПЗКУ

6.01.2017
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА ЖИТТЯ ДПЗКУ

Сьогодні, напередодні теплого родинного свята Різдва Христового, представники Державної продовольчо-зернової корпорації України відвідали київський дитячий будинок «Берізка» та передали закладу необхідні для догляду за маленькими вихованцями речі – памперси, гігієнічні серветки, пральний порошок, соски. 

Не забули і про розваги – малюки отримали в подарунок від працівників корпорації іграшки, розмальовки та набори кольорових олівців і фломастерів.

«У День Святого Миколая ми провели у ДПЗКУ благодійну акцію «Один день заради маленького життя», в ході якої співробітники корпорації пожертвували власні кошти на допомогу нужденним дітям. Нам вдалося зібрати 64 тис гривень. І у переддень Різдва на частину цієї суми були придбані речі для дитячого будинку. Іншу частину коштів наступного тижня передамо до благодійного фонду «Таблеточки». Ці гроші будуть спрямовані на лікування онкохворих дітей», - розповів в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

Він також наголосив, що проведення благодійних акцій та підвищення рівня соціальної відповідальності серед працівників корпорації має стати невід’ємною частиною життя колективу ДПЗКУ.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»