МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ЗЕРНОВОЇ ГАЛУЗІ ОФІЦІЙНО ВІДКРИТО

2.12.2016
МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ЗЕРНОВОЇ ГАЛУЗІ ОФІЦІЙНО ВІДКРИТО

29 листопада у Державній продовольчо-зерновій корпорації відбулось урочисте відкриття «Музею історії зернової галузі України».

У церемонії відкриття взяли участь народний депутат України, президент ВГО «Українська аграрна конфедерація» Леонід Козаченко, Начальник управління аграрної політики та земельних відносин Кабінету Міністрів України Сергій Нагорний, перший заступник Міністра заготівель і хлібопродуктів,  Міністр хлібопродуктів України 1988 р., голова Державного комітету України з хлібопродуктів (1991-1993 рр.), почесний Президент Української зернової асоціації Микола Компанець, а також  ветерани галузі, представники галузевих асоціацій, науковці тощо.

«Сьогодні ми відкриваємо Музей історії зернової галузі. Це велика честь і свято для кожного працівника сільського господарства. Ми маємо пам’ятати, що історія – це наше минуле, але не тільки те, що пройшло і його не повернути. Історія – це той фундамент, на якому ми маємо будувати майбутнє. Я впевнений, що відкриття музею стане тим самим фундаментом, який сприятиме подальшому розвитку зернової галузі України», - сказав в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович під час урочистого відкриття Музею.

За його словами, цей проект був ініційований та реалізований корпорацією як данина історії зернової галузі та людям, які її творять.

«Відвідувачі матимуть змогу дізнатись про історію зернової галузі все, починаючи із старовинних землеробських традицій до історії створення Державної продовольчо-зернової корпорації. Експозиція  музею буде постійно поповнюватися і я запрошую усіх долучитися до цього процесу», - зазначив очільник держкорпорації.

Крім того, в рамках  церемонії відкриття  Олександр Григорович повідомив про створення Ради ветеранів галузі хлібопродуктів, головою якої було обрано Миколу Компанця.

«Сьогодні я підписав відповідний наказ. Ми долучатимемо ветеранів – найдосвідченіших фахівців галузі – до вирішення актуальних питань діяльності корпорації та галузі в цілому. Впевнений, що їх досвід, професіоналізм та життєва мудрість стануть у нагоді під час визначення шляхів та можливостей подальшого вдосконалення та розвитку галузі  хлібопродуктів», - зауважив він.

Як було повідомлено, у приміщенні Музею передбачено створення своєрідного майданчика як для проведення засідань Ради ветеранів, так і з метою організації цікавих лекцій для школярів та студентів профільних вищих навчальних закладів.  Офіційно Музей працюватиме два дні на тиждень по вівторках та четвергах з 16.00 до 18.00.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»