У ДПЗКУ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 1 КВАРТАЛ 2016/17 МР

3.11.2016
У ДПЗКУ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 1 КВАРТАЛ 2016/17 МР

Сьогодні у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулась розширена нарада за участю директорів всіх філій та керівників ключових структурних підрозділів. В рамках зустрічі було підведено підсумки діяльності корпорації за 1 квартал 2016/17 маркетингового року, а також визначено пріоритетні напрямки подальшої роботи.

Зокрема, в.о. голови правління корпорації Олександр Григорович у своєму виступі висвітлив основні показники роботи за звітній період по всіх напрямках діяльності, дав оцінку роботи керівників філій та окреслив завдання, які є першочерговими для команди ДПЗКУ у найближчій перспективі.

«Наразі ми маємо не тільки чітко виконувати усі зобов’язаня за Генеральним договором з нашим стратегічним партнером – компанією ССЕС, а й розвивати інші напрямки співробітництва. Окрім того, ми маємо забезпечити прозорість усіх робочих процесів, щоб не допустити жодних ризиків неефективного чи нецільового використання кредитних коштів. Кожна копійка має працювати ефективно», - зазначив очільник корпорації.

За його словами, фінансовий результат був і залишається основним критерієм оцінки ефективності роботи директорів філій та їх управлінських якостей.

В ході виступу Олександр Григорович також наголосив на необхідності нарощення основних виробничих показників, результатів експортної діяльності та посиленні конкурентних переваг державного зернотрейдера.

«Безумовно, ключовим результатом нашої роботи є капіталізація компанії та забезпечення  найкращих умов для її приватизації», - підкреслив очільник корпорації.


Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»