ОДЕСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ ВІДСВЯТКУВАВ 54-РІЧЧЯ

14.09.2016
ОДЕСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ ВІДСВЯТКУВАВ 54-РІЧЧЯ

Днями філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Одеський зерновий термінал відсвяткувала своє 54-річчя. Про це повідомив директор підприємства Олександр Одольський.

«Від щирого серця вітаю кожного працівника Одеського зернового терміналу з цим святом, з новим роком існування нашого підприємства. Багато з Вас працює тут все своє життя і щодня докладає праці до процвітання ОЗТ», - відзначив Олександр Одольський.

Він відмітив, що завдяки налагодженій співпраці колективу філії вдалось досягти відмінних результатів та закріпити за собою позицію лідируючого підприємства у рейтингу філій ДПЗКУ, у тому числі вперше за роки існування досягти обсягу перевалки в 1,5 млн. тонн.

З нагоди 54-ої річниці Одеського зернового терміналу в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Борис Приходько урочисто привітав робітників підприємства та відзначив справжніх ветеранів праці, які трудяться тут більше 20 років. При чому, як відмітив керівник корпорації, левова частина таких працівників докладає зусиль  для безперебійної роботи терміналу вже понад 50 років.

«Ми вдячні всім працівникам підприємства, та особливо його ветеранам, за довготривалу лояльність, відданість спільній справі та виключну енергетику. Саме завдяки вам підприємство розвивається та збільшує свою ефективність, що відображається як на виробничих, так і фінансових показниках його діяльності.  Зичу успіхів і професійних звершень усій дружній команді філії «Одеський зерновий термінал», а також щастя, злагоди та миру вашим родинам», - побажав Борис Приходько.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»