Працівники ДПЗКУ взяли участь у весняній корпоративній толоці

10.04.2017
Працівники ДПЗКУ взяли участь у весняній корпоративній толоці

8 квітня на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р  у Державній продовольчо-зерновій корпорації України в рамках акції «За чисте довкілля» було проведено весняну корпоративну толоку. 

«З настанням весни та тепла приходить і бажання бачити наше робоче середовище більш комфортним та охайним, адже порядок і чистота на робочому місці – ключ до гарного настрою та ефективної роботи. Розуміючи це, ми організували велике весняне прибирання як навколишньої території, так і внутрішніх приміщень центрального офісу корпорації»,  повідомив заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Микола Осійчук.

За його словами, такі заходи – це не витоки пострадянського минулого, а, насамперед, сучасний та важливий інструмент забезпечення корпоративної згуртованості.

«Залучення працівників до плідної колективної роботи, безумовно, впливає на згуртованість команди та подальше ефективне виконання робочих завдань», впевнений Микола Осійчук.

У рамках акції працівники ДПЗКУ долучились до озеленення та прибирання навколишньої території центрального офісу, зокрема оформили клумби, висадили 30 декоративних кущів, пофарбували стіни, а також навели лад у приміщенні корпорації та безпосередньо у своїх робочих кабінетах.