Тенісна осінь ДПЗКУ

21.11.2016
Тенісна осінь ДПЗКУ

12 листопада на кортах фітнес клубу «Олімп» в  ГО «Клуб Дмитра Едберга «Теніс для кожного» відбувся турнір з тенісу для працівників Державної продовольчо-зернової корпорації України. Організатором турніру виступила профспілка ПАТ «ДПЗКУ». 

Для тих працівників підприємства, що ніколи не грали в теніс, було організовано окрему групу, для якої був проведений майстер-клас з гри. Також була створена окрема жіноча група. Всі новачки отримали перші уроки гри з тенісу, після чого закріпили новий матеріал на практиці на корті. Після практичного тренінгу, жіноча група зіграла власний турнір в парному розряді.

Для справжнього ж професійного турніру були відібрані 5 гравців, які мали навички гри у великий теніс. Всі гравці основної групи в боротьбі за Кубок показали на корті справжній характер та волю до перемоги і після декількох сетів стало зрозуміло, що легкої перемоги не буде!

В цій групі кожен гравець показав свої сильні сторони: Олександр Ткачук – молодість та відмінний форхенд, Валерій Сігаєв – психологічну витримку та технічні підрізки, Олександр Курганський – досвід спортивної боротьби, Андрій Видай – спортивний характер та відмінну спортивну форму, а Поліна Волошина –  сформовану техніку гри.

За результатами проведених двобоїв переможцем турніру став Валерій Сігаєв. Загалом, місця розподілились таким чином:

 

 

Гравець

         

очки

1

Сігаєв Валерій

Сігаєв

7/5

7/5

6/4

6/2

4

2

Ткачук Олександр

5/7

Ткачук

6/4

6/3

6/2

3

3

Курганський Олекс.

5/7

4/6

Кург.

6/3

6/3

2

4

Видай Андрій

4/6

3/6

3/6

Видай

7/5

1

5

Волошина Поліна

2/6

2/6

3/6

5/7

Вол.

0

 

На урочистому нагороджені гравців призами та Кубками, учасники висловили свої щирі враження від знайомства з великим тенісом та подяку за таке чудове свято.

Так, завдяки спільним зусиллям ГО «Клуб Дмитра Едберга «Теніс для кожного»  та представників профспілки ПАТ «ДПЗКУ», співробітники держкорпорації незалежно від віку та статі здійснили своє перше знайомство з великим тенісом!