Колектив ДПЗКУ відвідав "Маленьку Швейцарію"

14.06.2016
Колектив ДПЗКУ відвідав

11 червня 2016 року членам профспілки ПАТ «Державна продовольчо-зернова України» випала чудова нагода відвідати Черкащину.

Свою подорож вони розпочали з відвідування кінного заводу «Parade Allure». Під час екскурсії по найбільшому сучасному кінно-спортивному комплексу України колектив корпорації ознайомився з елітними видами коней, побачив спортивні стайні, манежі, та отримав багато цікавої інформації про розведення, вирощування та тренінг коней елітних порід і виховання майбутніх чемпіонів.
 
Після цього працівники ДПЗКУ побували у Букському каньйоні на річці Гірський Тікич, який знаходиться біля села Буки Черкаської області. Долина входить до сотні найкрасивіших місць України і обіймає другу сходинку в рейтингу «Сім чудес Черкащини». Місцеві жителі називають Буцький каньйон - «Маленька Швейцарія».
 
Сам каньйон невеликий, близько 2,5 км і тягнеться з півночі на південь. Води Гірського Тікича стрімко скочуються з брил граніту, тим самим створюючи гучний двометровий водоспад – перекат «Вир», який з 1972 року є пам'ятником місцевого значення. Скелі в окремих місцях сягають 20-40 м заввишки.
 
Члени профспілки ДПЗКУ повернулись з поїздки натхненні та сповнені яскравими враженнями від одного з найкрасивіших куточків України.