ДПЗКУ отримала нового чемпіона

20 травня 2018 року в м. Ізюм, що на Харківщині, відбувся матч чемпіонату Ізюмського району з футболу між принциповими суперниками – футбольним клубом Ізюмського комбінату хлібопродуктів «Молнія» та  футбольним клубом «Чистоводівка». Що стосується останнього, в 2017 році цей клуб здобув чемпіонське звання в змаганнях Ізюмського району. 

Працівники ДПЗКУ взяли участь у весняній корпоративній толоці

8 квітня на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р  у Державній продовольчо-зерновій корпорації України в рамках акції «За чисте довкілля» було проведено весняну корпоративну толоку. 

Тенісна осінь ДПЗКУ

12 листопада на кортах фітнес клубу «Олімп» в  ГО «Клуб Дмитра Едберга «Теніс для кожного» відбувся турнір з тенісу для працівників Державної продовольчо-зернової корпорації України. Організатором турніру виступила профспілка ПАТ «ДПЗКУ». 

Колектив ДПЗКУ побував у незабутній Грузії

На початку жовтня  команда Державної продовольчо-зернової корпорації України відвідала Грузію - країну стародавніх міфів та легенд.  В рамках тижневого екскурсійного туру подорожуючі мали можливість ознайомитись з історичними пам'ятками культури та побувати у найживописніших куточках цієї чудової країни. 

У ДПЗКУ відбулися змагання з настільного тенісу

З 21 по 23 вересня профспілкою ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» були організовані та проведені внутрішньокорпоративні змагання з настільного тенісу серед працівників компанії.

Працівники ДПЗКУ здійснили сплав по річці Случ

Члени профспілки ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» активно провели вікенд та  здійснили сплав по найбільш мальовничій ділянці річки Случ. 

Працівники ДПЗКУ провели вихідні на Десні

В липні цього року працівники ПАТ «ДПЗКУ» здійснили захопливу подорож по Чернігівщині.

Колектив ДПЗКУ відвідав "Маленьку Швейцарію"

11 червня 2016 року членам профспілки ПАТ «Державна продовольчо-зернова України» випала чудова нагода відвідати Черкащину.

Команда ДПЗКУ посіла призові місця у «Веселих стартах молоді»

28 травня 2016 року у зоні відпочинку "Труханів острів" пройшли спортивно-розважальні заходи «Веселі  старти  молоді», організовані Радою Київської міської профспілки працівників агропромислового комплексу .  

З Днем вишиванки!

Сьогодні працівники ДПЗКУ приєднались до чудового свята – Дня вишиванки!