«Сумський комбінат хлібопродуктів»

Сумський комбінат хлібопродуктів має 70-річний досвід роботи з переробки та зберігання зернових та олійних культур. Свій нинішній статус комбінат отримав у 1961 році після приєднання до хлібоприймального пункту «Заготзерно» млинзаводу. У 1977 році введено в експлуатацію новий млинзавод сортового пшеничного помелу та збудовано елеватор, а в 2002 році налагоджена лінія по переробці жита.

Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та переробки його на борошно.
Наша філія розміщена на 2 територіях. Основна територія знаходиться в м.Суми з робочою зерновою місткістю 62,1 тис. тонн (в тому числі елеваторна – 36 тис. тонн, складська потоково-насіннєвою дільницею – 26,1 тис. тонн) та інша Головашівська виробнича дільниця (с.Степаненкове, Сумського району) – 23 тис. тонн.

Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, соняшник.

Переробні потужності млинзаводу філії складають 29,0 тис. тонн борошна в рік, добова продуктивність пшеничного помелу – 130 тонн, житнього – 50 тонн.

Потужності філії з приймання/відвантаження зерна:

  • приймання з залізничного транспорту – 1700 т/добу;
  • приймання з автомобільного транспорту – 2900 т/добу;
  • відвантаження на залізничний транспорт –2200 т/добу;
  • відвантаження на автотранспорт – 2200 т/добу.