«Кролевецький комбінат хлібопродуктів»

Кролевецький комбінат хлібопродуктів розпочав свою діяльність ще у 30-ті роки минулого століття у місті Кролевець Сумської області, як хлібоприймальний пункт «Заготзерно». З 1970 Кролевецький хлібоприймальний пункт «Заготзерно» було перейменовано в «Кролевецьку реалбазу хлібопродуктів», з 1985 року — в Кролевецьке хлібоприймальне підприємство, а з 1987 року після введення в експлуатацію новозбудованого млина – в Кролевецький комбінат хлібопродуктів.

З 1985 року у складі Кролевецького комбінату хлібопродуктів знаходяться 5 зерносховищ, автоприйом з 15 і 30-тонними автомобілерозвантажувачами, 10 і 30-тонними автомобільними вагами.
Основний вид діяльності підприємства – виробництво сортового пшеничного борошна, висівок, приймання, сушіння, очищення, зберігання та відвантаження зернових, зернобобових і олійних культур. Елеватор оснащений комплексною автоматичною системою управління технологічним процесом, що забезпечує комп’ютерний контроль якості і кількості продукції на зберіганні.
Загальна робоча зернова місткість філії «Кролевецький комбінат хлібопродуктів» складає 65,6 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 52 тис. тонн, складська – 13,6 тис. тонн.
Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник.
Переробні потужності млинзаводу філії складають 145,7 тис. тонн борошна в рік, добова продуктивність – 500 тонн. Борошно виготовляється на високотехнологічному та високопродуктивному обладнанні.
Потужності філії з приймання/відвантаження зерна:

  • приймання з залізничного транспорту – 3000 т/добу;
  • приймання з автомобільного транспорту –500-1000 т/добу;
  • відвантаження на залізничний транспорт – 300-500 т/добу;
  • відвантаження на автотранспорт – 300-500 т/добу.

 

Для розширення кола споживачів продукції, комбінат бере участь у різних спеціалізованних виставках в Україні та за її межами, тому кролевецьке борошно відоме далеко за межами Сумського регіону. На сьогодні великі партії продукції комбінату відпускаються хлібозаводам, пекарням, кондитерським фабрикам, оптово-закупівельним і торговим фірмам України в Чернігівську, Київську, Полтавську, Харківську, Донецьку, Луганську, Львівську, Івано-Франківську і Закарпатську області.
Завдяки успішній діяльності, Кролевецький комбінат отримав визнання Асамблеї ділових кіл України. За високу якість продукції підприємство нагороджене знаком і дипломом “Вища проба” та Європейським знаком якості, а за бездоганну репутацію в бізнесі підприємство отримало почесну нагороду “Золотий ягуар”, знак і диплом “Діловий імідж України”.