«Ізюмський комбінат хлібопродуктів»

Будівництво Ізюмського комбінату хлібопродуктів було розпочато у 1984 році згідно з урядовим рішенням щодо інтенсифікації тваринництва на межі Донецької, Харківської та Луганської областей.
Рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 11.08.2010 р. №764) Ізюмський комбінат хлібопродуктів був переданий до статутного капіталу новоутвореної Державної продовольчо-зернової корпорації на правах відокремленого підрозділу – філії.
До складу філії входить комбікормовий завод і хлібоприймальне підприємство.

Основна сфера  діяльності комбінату – виробництво збалансованих комбікормів для всіх видів сільськогосподарських тварин, птиці і риб, а також надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.

Комбікормовий завод продуктивністю 210 тонн на добу розсипних комбікормів збудований на чехословацькому комплектному обладнанні і введений в експлуатацію в 1987 році. Це сучасний виробничий комплекс, який надає можливість індивідуального підбору складу сировини — вигідна для клієнтів система замовлень — виготовлення продукції як із сировини підприємства, так і з сировини замовника — конкурентоспроможні ціни — гнучка система знижок — сувора відповідність рецептурі — оперативне виконання замовлення. Постійне удосконалення технологічного процесу, запровадження автоматизованих систем управління дає змогу задовольняти вимоги найвибагливіших замовників та виготовляти якісну продукцію.

До складу комбікормового заводу входять елеватор ємністю  20,0 тис. тон виробничою потужністю 25 т/год.
Виробнича потужність хлібоприймального підприємства дозволяє приймати, очищати,просушувати і зберігати 24,3 тис. тон зернових культур.
Загальна робоча зернова місткість філії «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» складає 44,3 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 20 тис. тонн, складська – 24,3 тис. тонн.
Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник.
Потужності філії з приймання/відвантаження зерна:

  • приймання з залізничного транспорту – 800 т/добу;
  • приймання з автомобільного транспорту –1200 т/добу;
  • відвантаження на залізничний транспорт – 900 т/добу;
  • відвантаження на автотранспорт – 120 т/добу.

Філія «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» є асоційованим членом «Харківптахопрому», «Союзу птахівників України», «Союзу кормовиробників України». Комбінат є базою для проведення спеціалізованих семінарів з питань кормо виробництва за участю асоціацій, міжнародних фірм, представників наукових кіл.

Протягом багатьох  років за успішну виробничу діяльність підприємство відзначалось численними нагородами: Диплом переможця обласного конкурсу якості ” Краща продукція Харківщини” ,  Диплом фіналіста Всеукраїнського конкурсу якості продукції ( товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” , Диплом переможця всеукраїнського конкурсу “Кращій вітчизняний товар, нагорода й відзнака  “Платинової  технології” м. Італія за високу якість продукції  й найкращий професіоналізм”, почесна Грамота Кабінету міністрів України за вагомий внесок  у с/г промисловість , Диплом в номінації  «За вагомий внесок у справу розбудови України» від Міжнародної  Академії рейтингових технологій і соціології «Золота фортуна, а також нагороду  в Національному рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості»,  що символізує успіх і досягнення підприємства у пошуках покращення якості.
Ізюмський державний комбінат хлібопродуктів – підприємство відоме на теренах України і за її межами своєю продукцією, чесними стосунками з партнерами, стабільністю в роботі.