07.07.2021
перегляд(ів)
Відбулося засідання робочої групи з експорту зернових між АТ «ДПЗКУ» та ССЕС

6 липня відбулося перше засідання робочої групи з питань експорту зернових між представниками АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та Китайської національної корпорації машинної промисловості і генеральних підрядів (ССЕС).

Сторони висловили обопільну згоду щодо необхідності збільшення обсягів двосторонньої торгівлі зерновими, зокрема, ранніми культурами.

АТ «ДПЗКУ» готова узгоджувати терміни та обсяги поставок зернових. Зокрема, наразі сторони домовились, опрацьовувати ціни на ячмінь на серпень-вересень. Ціни і обсяги пропозицій по кукурудзі нового врожаю будуть опрацьовані, починаючи з жовтня цього року. Надалі сторони домовились продовжити співпрацю на рівні трейдерів.

Нагадаємо, що 16 червня 2021 року відбулися переговори керівництва АТ «ДПЗКУ» та ССЕС з питань оптимізації торгівлі українськими зерновими. За результатами переговорів українська та китайська сторони домовились створити дві робочі групи, які координуватимуть питання фінансової співпраці та експорту зернових.