14.06.2021
перегляд(ів)
Триває перевірка матеріально-технічної бази філій АТ «ДПЗКУ»

На філіях АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» триває перевірка матеріально-технічної бази підприємств щодо їх готовності до приймання зерна врожаю 2021 року.

Станом на 14 червня перевірку виробничо-технічних потужностей пройшли всі 9 філій східного регіону – Кальчицький елеватор, Легендарненський елеватор, Роїйський елеватор, Солідарненський елеватор, Харківський КХП №2, Білоколодязький елеватор, Сахновщинський елеватор, Ізюмський КХП, Савинський елеватор. Також проведена перевірка частини філій центрального регіону.

На філіях була проведена низка робіт для збільшення енергоефективності підприємств, перевірка виробничо-технічних потужностей, вагового господарства та лабораторного обладнання. Всі підприємства, які пройшли перевірку, готові для приймання та зберігання зерна майбутнього врожаю.

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. Має найбільш розгалужену мережу філій в Україні, представлена у 23-х областях України, та володіє елеваторними потужностями в обсязі 3,75 млн. тонн.