21.08.2019
перегляд(ів)
У ДПЗКУ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З ПРЕЗИДЕНТОМ КОРПОРАЦІЇ ССЕС

Керівництво Державної продовольчо – зернової корпорації України провело офіційну зустріч з Президентом китайської корпорації ССЕС пані Ян Цзін.

Основною темою зустрічі стало питання подальшої підтримки активної двосторонньої співпраці між ДПЗКУ та ССЕС.
Зокрема, пані Ян Цзін підтримала розвиток співробітництва на напрямках, зазначивши, що китайська сторона уважно вивчає всі проекти, які можуть бути реалізовані в Україні на інвестиційній основі, особливо проект будівництва заводу з глибокої переробки зернових.

В ДПЗКУ підтвердили готовність до всебічного розширення співпраці відповідно до напрямків, передбачених Меморандумом про взаєморозуміння щодо подальшої співпраці у галузі сільського господарства, підписаного 6 листопада 2018 року

«Українська сторона черговий раз підкреслює, що готова збільшувати об‘єми поставок зернових, розширювати номенклатуру експортної продукції за рахунок продуктів переробки, готова до спільної реалізації проектів з розвитку інфраструктури – реконструкції терміналу ОЗТ, будівництва заводу з глибокої переробки кукурудзи, будь-яких інших проектів, погоджених сторонами»,- зауважила Ірина Марченко.

Обидві сторони наголосили на важливості цього переговорного процесу та висловили готовність до активізації взаємодії по всіх напрямках можливого співробітництва.