23.04.2020
перегляд(ів)
ПРЕДСТАВНИКИ КИТАЙСЬКОЇ КОРПОРАЦІЇ ССЕС ПЕРЕДАЛИ ДПЗКУ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

У боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції засоби індивідуального захисту та дезінфектори є найбільш дієвими. Поповнити їх запаси для працівників ДПЗКУ допомогли представники китайської корпорації ССЕС, які передали 10 000 захисних масок та респіраторів.

Китайська національна корпорація машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) є партнером ДПЗКУ у сфері сільського господарства та закупівлі українських зернових культур для КНР з 2012 року.
Передача захисних масок відбулась за участю Співголови міжпарламентської групи співдружності між КНР та Україною – Павлом Халімоном, який у свою чергу наголосив на пріоритетності стратегічної співпраці з КНР, та подякував китайським партнерам не тільки за регулярну матеріальну допомогу у боротьбі з епідемією, а й за надання медичних протоколів лікування COVID -19, які є життєво важливими для роботи українських медиків.
«Засоби індивідуального захисту будуть направлені працівникам, які в регіонах забезпечують безперебійну роботу підприємств, адже вони продовжують працювати у звичному режимі оскільки від роботи ДПЗКУ залежить продовольча безпека країни. Ми вдячні нашим китайським партнерам за надану допомогу, та вкотре наголошуємо на готовності до активізації взаємодії по всіх напрямках співробітництва» – зазначив Заступник голови правління АТ «ДПЗКУ» Василь Коваленко.Прес-центрАТ “ДПЗКУ”