08.11.2021
перегляд(ів)
Представники ДПЗКУ взяли участь у виставці TransMEA 2021

Представники АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» на чолі з в.о. голови правління Василем Коваленком взяли участь у роботі української делегації в рамках міжнародної виставки TransMEA 2021, яка проходить у м. Каїр (Єгипет) з 7 по 10 листопада.

Виставка TransMEA відбувається під патронатом Міністерства транспорту Єгипту та має за мету об’єднати регіональних та міжнародних гравців, продемонструвати провідні рішення, передові тенденції, інноваційні продукти та нові  технології логістичних галузей.

Захід активно підтримується урядом Єгипту, регіональними та міжнародними організаціями, які сприяють зростанню та подальшому успіху цієї ключової галузі. Під час виставки будуть представлені панелі тематичних досліджень, дискусій, що надають доступ до великої кількості передових знань у галузі та обміну інформацією.

Участь делегації ДПЗКУ сприятиме розширенню пулу контрагентів корпорації та збільшенню експорту зернових до Єгипту.

Варто зазначити, що Арабська Республіка Єгипет є одним із найбільших експортерів українських зернових. За даними Державної фіскальної служби України, за 9 міс. 2021 року на Єгипет припало 19% експорту зерна пшениці та 15% експорту зерна кукурудзи.