11.11.2021
перегляд(ів)
Представники АТ «ДПЗКУ» взяли участь в китайсько-українській конференції

Представники АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» взяли участь в китайсько-українській онлайн конференції з питань міжнародного співробітництва в галузі сільського господарства, яка відбулася 11 листопада 2021 року.

Організатором виступила Рада підприємців при Кабінеті міністрів України та Партійний комітет Національного альянсу екологічної сільськогосподарської промисловості Китайської народної республіки.

З української сторони на конференції виступили заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький та голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька, які зазначили, що Китай є стратегічним партнером України в галузі сільського господарства і сторони мають більш активно розвивати цей напрямок.

ДПЗКУ зацікавлена в подальшому розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі сільського господарства, зокрема, у вирішення питання сертифікації української пшениці в КНР, що сприятиме розширенню пулу зернових, які експортуються до Китаю.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про створення Китайсько-української Ради з міжнародного сільськогосподарського співробітництва.