23.12.2021
перегляд(ів)
Представники АТ «ДПЗКУ» взяли участь у нараді щодо питань експорту української сільгосппродукції

Представники АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» взяли участь в конференції робочої групи з питань підтримки експорту української сільськогосподарської продукції, яка була організована Міністерством аграрної політики та продовольства України. Засідання відбулося в режимі відеоконференції 23 грудня під головуванням заступника міністра аграрної політики та продовольства Тараса Висоцького.

В дискусії взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, міністерства економіки України, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту справ споживачів, Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації «Укркондпром», Офісу розвитку підприємництва та експорту, АТ «ДПЗКУ» та ін.

Головними темами обговорення були розширення квот на с/г продукцію до країн ЕС та відкриття нових ринків для української с/г продукції.

Серед нагальних питань, які обговорювались, – спрощення процедури експорту ячменю до Китайської Народної Республіки та необхідність розширення квот на крохмалепатокову продукцію для експорту в країни ЕС.