09.03.2021
перегляд(ів)
Комітет Верховної Ради заслухав звіт АТ «ДПЗКУ»

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики заслухав звіт АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» про стан справ та проблемні питання Товариства.

Керівництво АТ «ДПЗКУ» представило стратегічне бачення розвитку корпорації, яке було підтримане членами комітету. Зокрема, народні депутати відзначили злагоджену роботу нового керівництва корпорації та активну позицію у відстоюванні інтересів Товариства в міжнародному арбітражі GAFTA.

Окремо було зазначено, що АТ «ДПЗКУ» увійшла до трійки лідерів за обсягами відшкодовано ПДВ у агросекторі у лютому 2021 року.

«Для нас важливо працювати в межах чинного законодавства і ми і надалі будемо проводити активну роботу, щоб отримувати відшкодування ПДВ в повному обсязі. За попередній місяць ми отримали 310,86 млн грн. Впевнений, що результати подальшої роботи будуть також позитивні. Що стосується спірних питань, то по ним будуть проведені оскарження», – зазначив в.о. голови правління АТ «ДПЗКУ» Андрій Власенко.

АТ «ДПЗКУ» – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. Найпотужніша державна вертикально–інтегрована компанія в аграрному секторі економіки України, має найбільш розгалужену мережу філій в Україні, представлена у 23-х областях України.