03.08.2020
перегляд(ів)
Філії АТ «ДПЗКУ» вже прийняли на зберігання понад 200 тис. тонн зернових

Всі філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» готові до жнив і вже прийняли на зберігання понад 200 тис. тонн зернових по всій Україні. Про це в інтерв’ю Українському радіо розповів директор департаменту елеваторної діяльності Святослав Козленко.

«На сьогоднішній день ми готові на 100% і всі філії почали прийом зерна. Корпорації довіряють зберігання своєї продукції тисячі контрагентів з усієї України. На даний час елеватори корпорації можуть працювати з п’ятнадцятьма культурами: просо, сорго, овес, гречка, жито, ячмінь, пшениця, кукурудза, соняшник, льон, ріпак, гірчиця, соя, горох, рис», – розповів керівник департаменту.

Святослав Козленко зауважив, що корпорація активно працює над розширенням комплексу послуг для поклажодавців, зокрема, велика увага приділена модернізації лабораторій: «Один з пріоритетів корпорації сьогодні – робота лабораторій. Для того, щоб надавати якомога якісніші послуги ми провели модернізацію матеріально-технічної бази лабораторій, організували навчання співробітників».

Керівник департаменту додав, що в процесі зберігання зерна філії корпорації надають цілий комплекс послуг: проведення аналізів та лабораторних досліджень, визначення якості, зважування, сушіння, очищення, вентилювання та знераження зерна при потребі. Крім цього,  проводиться калібрування кукурудзи, формування насіннєвого матеріалу та фасування.

Святослав Козленко зазначив, що на сьогодні один з основних напрямків діяльності, над яким працює корпорація, – створення продуктів з доданою вартістю: «До складу корпорації входить 11 переробних підприємств. Саме тому АТ «ДПЗКУ» за підсумками 2019/20 МР стала лідером з експорту українського борошна».

Як повідомлялося раніше, АТ «ДПЗКУ» протягом 2019/2020 маркетингового року поставила на зовнішні ринки 73,68 тис. тонн пшеничного борошна, що склало 22% від загального обсягу українського експорту борошна – 334,12 тис. тонн. АТ «ДПЗКУ» посіла перше місце серед українських експортерів борошна.