23.01.2020
перегляд(ів)
ДПЗКУ розпочинає весняну форвардну програму

17.02.2020 року АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає Весняну форвардну програму закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року по наступним культурам: пшениця 2 та 3 класів; ячмінь 3 класу; кукурудза 3 класу та жито 1 та 2 класів.

На сьогодні АТ «ДПЗКУ» пропонує сільськогосподарським товаровиробникам найкращі умови по форвардній програмі. Корпорація співпрацює не тільки з великими, але і з малими виробниками, мінімальна партія поставки становить всього 100 тонн. Рішення про укладення договору приймається швидко і дистанційно.

В рамках Весняної форвардної програми планується додатково закупити 150 – 200 тис. тонн зернових. Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель АТ «ДПЗКУ» традиційно здійснює через свої регіональні відділи.
Реалізація Весняної форвардної програми закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року проводиться у два етапи.

Протягом Першого етапу весняної форвардної програми закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року сільськогосподарські товаровиробники мають подати до регіональних відділів заявки на участь у програмі з необхідним пакетом документів. Для участі в форвардній програмі закупівлі зерна врожаю-2020 виробники повинні мати досвід вирощування сільськогосподарських культур не менше 2-х років. Після збору заявок Корпорація проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої пиймається рішення про укладання договору поставки зерна майбутнього врожаю. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія, а також висновки страхових експертів про стан посівів зернових.

На підставі прийнятого АТ «ДПЗКУ» рішення про можливість укладання договору поставки зерна майбутнього врожаю з сільськогосподарським товаровиробником та позитивного акту огляду посівів заявленої культури в центральному офісі АТ «ДПЗКУ» укладається договір поставки зерна майбутнього врожаю, товарна аграрна розписка або договір застави майбутнього врожаю.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, що передбачені укладеним договором поставки зерна майбутнього врожаю, на розрахунковий рахунок сільгоспвиробника згідно умов Договору буде здійснена попередня оплата за Товар (перший транш), яка складатиме 3 000 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна пшениці 2, 3 класів, ячменю 3 класу, кукурудзи 3 класу та 3 300 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна жита 1, 2 класів. Річна відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних. Діє програма лояльності для постійних клієнтів, які мають, мінімум 2-х річний позитивний досвід роботи з Корпорацією, за якою можна отримати додаткову знижку 0,25%.

Другий етап програми передбачає поставку зерна сільгоспвиробниками на зернові склади (елеватори). Корпорація має розгалужену мережу у вигляді 49 власних філій в 20 регіонах України для здійснення сільськогосподарськими товаровиробниками поставки продукції. Крім того, з цією метою використовується велика кількість партнерських елеваторів, що надає змогу товаровиробникам швидко та ефективно виконувати зобов’язання за укладеними договорами. Остаточний розрахунок за Товар з сільськогосподарськими товаровиробниками у вигляді другого траншу проводиться за конкурентною ринковою ціною.

Сільгоспвиробники можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі в Весняній форвардній програмі закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року, збору та оформлення необхідних документів, підписання Договорів та отримання коштів у Регіональних відділах АТ «ДПЗКУ».