12.11.2019
перегляд(ів)
ДПЗКУ ПРОДОВЖУЄ ЗАЛИШАТИСЬ НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СІЛЬГОСПВИРОБНИКА

Державна продовольчо – зернова корпорація України має намір збільшити закупівлю зернових безпосередньо у сільськогосподарських підприємств, надаючи пріоритет дрібним та середнім виробникам.

У ДПЗКУ закуповують зерно по спотових договорах на умовах EXW-лінійні зернові склади та СРТ-портові елеватори. Оплата по спотових договорах здійснюється після переоформлення зерна на ДПЗКУ.

З метою прозорості процесу закупівель, ціни на наших елеваторах та елеваторах – партнерах можна знайти за посиланням, та звернувшись до регіональних відділень АТ «ДПЗКУ».

Крім того корпорація закуповує зерно за форвардними договорами на умовах часткової попередньої оплати. Кінцевий розрахунок проводиться після поставки зерна за цінами, які діють на момент поставки.

«Ми намагаємось зробити умови участі у нашій форвардній програмі прозорими, вигідними та зрозумілими для фермерів і йдемо їм назустріч. Тому коло постійних клієнтів корпорації постійно зростає. Серед партнерів корпорації – підприємства, які співпрацюють з нею вже декілька сезонів поспіль та задоволені такою співпрацею», – наголосила Ірина Марченко

Нагадаємо, регіональні відділи та філії АТ «ДПЗКУ» продовжують приймати заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у програми форвардних закупівель зерна врожаю 2020 року.