15.04.2020
перегляд(ів)
ДПЗКУ ПРОДОВЖУЄ ВЕСНЯНУ ФОРВАРДНУ ПРОГРАМУ

Державна продовольчо-зернова корпорація України нарощує активне співробітництво з дрібними та середніми сільгоспвиробниками.

На сьогодні ДПЗКУ» пропонує одні з найвигідніших умов співпраці, а саме: мінімальна партія поставки становить всього 100 тонн, а рішення про укладення договору приймається швидко і дистанційно, враховуючи карантинні обмеження, введенні у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.
В рамках весняної форвардної програми планується додатково законтрактувати близько 150 – 200 тисяч тонн зернових, зокрема кукурудзи, яка є основною культурою в рамках реалізації умов Генеральної угоди, укладеної з китайським торгівельним партнером компанією ССЕС. Безпосереднє здійснення закупівель зерна майбутнього врожаю 2020 року Корпорація проводить у два етапи, традиційно реалізуючи це через свої регіональні філіали. Протягом першого етапу товаровиробники мають подати заявки на участь у програмі. Після збору усієї кількості поданих заявок та проведення оцінки фінансового стану потенційного постачальника, а також посівних площ, приймається рішення про укладання договору поставки зернових культур майбутнього врожаю, договору застави майбутнього врожаю або оформлення товарної аграрної розписки.
Після укладання всіх необхідних договорів та надання документів на поточний рахунок сільгоспвиробника, згідно погоджених комерційних умов, буде здійснена попередня оплата за зернові культури майбутнього врожаю, яка складатиме 3 000,00 гривень (з урахуванням ПДВ) за одну метричну тонну законтрактованого зерна пшениці 2, 3 класів, ячменю 3 класу, кукурудзи 3 класу та 3 300,00 гривень (з урахуванням ПДВ) за одну метричну тонну законтрактованого зерна жита 1,2 класів. Річна відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних. Для постійних клієнтів, які мають мінімум 2-х річний позитивний досвід роботи з Корпорацією, діє програма лояльності, за якою можна отримати додаткову знижку у розмірі 0,25% річних.
Другий етап Програми передбачає поставку зернових культур сільгоспвиробниками на зернові склади (елеватори). Для зручності сільгоспвиробників Корпорація має розгалужену мережу у вигляді 49 власних філій у 20 регіонах України для здійснення поставок законтрактованої продукції. Крім того, використовується велика кількість партнерських елеваторів, що надає змогу товаровиробникам швидко та ефективно виконувати зобов’язання за укладеними договорами.