13.04.2020
перегляд(ів)
ДПЗКУ ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Державна Продовольчо – Зернова Корпорація України працює в штатному режимі, впровадивши додаткові заходи безпеки, оскільки від роботи корпорації залежить продовольча безпека країни.

Піклуючись про безпеку працівників компанії, співробітники всіх напрямків перейшли на віддалений формат роботи. У звичному режимі продовжують працювати лише працівники, задіяні у безперервному виробництві, однак кількість персоналу на змінах зменшено. У Корпорації ретельно слідкують за станом здоров’я співробітників. Для їхньої максимальної безпеки запроваджено обов’язкові профілактичні заходи: перевірка температури безконтактними термометрами при вході на підприємство, регулярна обробка спецзасобами всіх контактних поверхонь, збільшення частоти вологого прибирання, використання медичних антисептиків для рук, тощо.
У зв’язку із звільненням Саймона Чернявського з посади в.о. голови Правління АТ «ДПЗКУ» до призначення керівника в установленому законом порядку, відповідно до Статуту АТ «ДПЗКУ», виконавчим органом Товариства, що здійснює управління його поточною діяльністю, є Правління. Правління та всі структурні підрозділи Корпорації працюють у звичайному режимі.
Прес-центр
АТ «ДПЗКУ»