20.01.2020
перегляд(ів)
До кінця січня ДПЗКУ законтрактує 50 тис. тонн зерна майбутнього врожаю

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) закінчує осінній етап Програми закупівлі зерна майбутнього врожаю на 2020 рік.

Для участі у Програмі виробники повинні мати досвід вирощування сільськогосподарських культур не менше ніж 2 роки. Корпорацією були зібрані заявки фермерів, проаналізовано їхнє фінансове становище, та стан посівних. При укладенні договорів ДПЗКУ враховувала фінансову стабільність контрагентів, позитивну кредитну історію, а також висновки страхових агентів щодо реального стану посівів. Оформлення документів здійснювалося власними силами, через мережу філій ДПЗКУ.
На сьогодні законтрактовано більше 19 тис. тонн фермерської продукції, протягом тижня будуть оформлені угоди ще на 20 тис. тонн. До кінця січня Корпорація планує вийти на показник у 50 тис. тонн законтрактованої продукції. Після цього, у зв’язку з погодними умовами, почнеться зимова пауза у проведенні інспекцій фермерів та посівних полів.

Довідка: 4 грудня 2019 року рішенням Кабінету Міністрів України керівником АТ ”Державна Продовольчо-Зернова Корпорація України” призначений Саймон Чернявський, який до цього очолював агрохолдинг “Мрія”. За 4 роки Чернявський вивів “Мрію”, яка мала 1,2 млрд дол. США боргу, з кризи, після чого холдинг був переданий стратегічному інвестору.