11.06.2020
перегляд(ів)
ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО–ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ ПОНОВИЛА ВИРОБНИЦТВО ЖИТНЬОГО БОРОШНА

Починаючи 26 травня поточного року, Державна продовольчо – зернова корпорація України поновила виробництво житнього борошна на Кролевецькому КХП. Потужність лінії житнього борошна 50 тонн на добу, планові об’єми поставки понад 1000 тонн борошна протягом червня місяця.

«Об’єми жита сконцентровані на зернопереробних підприємствах Корпорації дають змогу повністю задовольнити потреби в житньому борошні хлібопекарські підприємства України до початку переробки зерна жита врожаю 2020 року» – зазначив заступник голови правління ДПЗКУ Вадим Гринишин.

«Взагалі, корпорація може стати провідним виробником житнього борошна країни в наступному маркетингову році. В планах корпорації закладена переробка понад 18 тис тонн жита в наступному маркетинговому році»- підкреслив Вадим Гринишин.

Наразі в корпорації працюють чотири борошномельні комплекси, Кролевецький КХП (Сумська область), Черняхівський елеватор (Житомирська область), Львівський КХП та Тернопільський КХП. З квітня поточного року підприємства працюють на повну планову потужність, станом на сьогодні переробили понад 21 тис тонн пшениці, з якої виготовлено понад 15 тис тонн борошна.

Все борошно виготовлене на цих підприємствах, йде виключно на внутрішній ринок, на хлібокомбінати та хлібозаводи для стабілізації цін на хліб та хлібобулочну продукцію.