19.03.2021
перегляд(ів)
АТ «ДПЗКУ» відроджує дорадчий орган – Раду директорів

В АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відбулася розширена селекторна нарада під головуванням в.о. заступника голови правління Миколи Волосянко, в якій взяли участь керівники підрозділів та директори філій корпорації. На нараді були розглянуті питання поточної діяльності та плани корпорації на наступний маркетинговий рік.

Зокрема, мова йшла про підготовку матеріально-технічної бази філій до приймання за зберігання зерна врожаю 2021 року. З цією метою на філіях буде проведена перевірка виробничо-технічних потужностей, вагового господарства та лабораторного обладнання. Також буде проведене масштабне навчання керівників, інженерів на ключових співробітників філій.

Під час наради також було прийняте рішення відродити дорадчий орган Товариства – Раду директорів. До її складу увійдуть керівники провідних підприємств. На думку керівництва корпорації, відновлення роботи Ради директорів дасть можливість  покращити та систематизувати роботу з філіями та залучити їх до вирішення стратегічних питань розвитку компанії.