22.03.2021
перегляд(ів)
АТ «ДПЗКУ» стає екологічно відповідальним підприємством

19 березня 2021 року між АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та Державною екологічною інспекцією України був підписаний меморандум про співпрацю.

Меморандум передбачає екологізацію агропромислового комплексу України згідно вимог Європейського союзу. ДПЗКУ, як лідер аграрного сектору країни, першою бере на себе таку відповідальність.

Напрями співробітництва сторін передбачають розробку та втілення концепції «ДПЗКУ» – зелена компанія», що визначає комплекс заходів з перетворення виробничих потужностей Товариства на сучасні високотехнологічні та дружні до довкілля комплекси.

Зокрема, корпорація бере на себе зобов’язання привести у відповідність до чинного екологічного законодавства діяльність підприємств Товариства, проведення екологічної експертизи всіх власних виробничих потужностей, забезпечити системне здійснення екологічного аудиту.

В рамках співробітництва Державна екологічна інспекція надаватиме консультаційну допомогу щодо ефективної модернізації потужностей підприємства, а також проводитиме інформаційно-навчальну кампанію (семінари, тренінги, конференції) для аграріїв про природоохоронні вимоги до виробництва. Це дозволить впровадити безпечні технології на виробництві та забезпечити дотримання вимог екологічного законодавства. В подальшому планується створення інформаційних центрів екологічної освіти для працівників аграрної галузі.