11.08.2021
перегляд(ів)
АТ «ДПЗКУ» ПРОВЕЛА ПЕРЕГОВОРИ ЩОДО ПОСТАВОК ЗЕРНОВИХ ДО КНР

9 серпня відбулася нарада за участі керівництва АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Китайської національної корпорації машинної промисловості і генеральних підрядів (ССЕС) та Міністерства економіки України.

Зокрема, під час наради обговорювались актуальні питання торгівлі зерновими між АТ «ДПЗКУ» та ССЕС.

Так, згідно чітким домовленостям, корпорація до кінця 2021 року планує поставити китайському генеральному партнеру близько 1 млн тонн зернових. «Ми плануємо проводити закупівлі на власних елеваторах та використовувати власні логістичні та портові потужності, щоб зробити нашим партнерам максимально вигідну цінову пропозицію», – зазначив під час переговорів в.о. голови правління АТ «ДПЗКУ» Андрій Власенко.

Президент китайської корпорації ССЕС пані Ян Цзін зазначила, що китайська сторона зацікавлена в розвитку співпраці, прагне виконання умов контракту в 2021 маркетинговому році і чекає на пропозиції української сторони.

За пропозицією Міністерства економіки України наразі переговори щодо поставок зернових між АТ «ДПЗКУ» та ССЕС будуть проходити щотижня. Переговори відбулися в форматі відео-конференції.