06.07.2021
перегляд(ів)
АТ «ДПЗКУ» ПОНОВЛЮЄ ПІЛЬГОВИЙ ПЕРІОД НА ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНОВИХ ТА ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

Державна продовольчо-зернова корпорація України з метою підтримки сільгосптоваровиробників впроваджує пільговий період на зберігання зерна зернових та олійних культур.

Протягом дії пільгового періоду, який складає 21 календарний день, плата за зберігання не нараховуватиметься. Пільговий період застосовується тільки на послугу зі зберігання зерна.

Наразі філії АТ «ДПЗКУ» в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях вже розпочали приймання зерна врожаю 2021 року. З початку заготівлі прийнято на зберігання 38 тис. тонн ячменю. Лідером з заготівлі є філія АТ «ДПЗКУ» «Новополтавський елеватор». З 5 липня 2021 року розпочалося приймання насіння ріпаку.

Як повідомлялось раніше, філії АТ «ДПЗКУ» пройшли перевірку матеріально-технічної бази підприємств та готові до прийому зерна нового врожаю.

Державна продовольчо-зернова корпорація України є лідером серед операторів ринку зберігання зернових та олійних культур в Україні, володіючи елеваторними потужностями в обсязі 3,75 млн. тонн та має найбільш розгалужену мережу філій в Україні.