02.11.2021
перегляд(ів)
АТ «ДПЗКУ» поновлює форвардну програму

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає осінню програму закупівлі зерна врожаю 2022 року. Корпорація закуповує зерно пшениці 3 класу та зерно ячменю 3 класу. Мінімальна партія поставки товару – 100 тонн.

Рішення про укладення договору поставки зерна майбутнього врожаю приймається швидко та дистанційно. Передплата за договорами відбувається виключно грошовими коштами, що надає можливість нашим клієнтам – с/г товаровиробникам – закупити необхідні їм товари потрібної якості для ефективного ведення власного бізнесу у обраних ними постачальників.

Для участі в програмі с/г товаровиробники повинні мати досвід вирощування с/г культур від 2-х років. ДПЗКУ обов’язково проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої приймається рішення про укладання договору. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація с/г товаровиробника, а також висновки страхових експертів про стан посівів зернових.

Також обов’язковими умовами укладання договору є страхування посівів майбутнього врожаю, який передається в заставу, та оформлення Товарної аграрної розписки (або договору застави за рішенням ДПЗКУ) з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів попередня оплата складатиме 2 800 гривень без урахування ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна. Відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних в гривні, залежно від обсягу поставки. За програмою лояльності постійні клієнти можуть отримати додаткову знижку 0,5% до базової відсоткової ставки. Остаточний розрахунок проводиться за ринковими цінами після поставки зерна.

Безпосереднє виконання всіх етапів закупівлі АТ «ДПЗКУ» традиційно здійснює через свої регіональні відділ,  де с/г товаровиробники  можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі в Осінній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів.

Контакти регіональних відділів АТ «ДПЗКУ» можна переглянути за посиланням Регіональні відділи.

Більш детально з умовами участі в Осінній програмі та типовими формами договорів поставки зерна майбутнього врожаю можна ознайомитись за посиланням Документи для завантаження.

 В рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю у центральному офісі АТ «ДПЗКУ» варто звертатися телефоном (044) 206-15-71 або на адресу електронної пошти відділу форвардних закупівель – au.vo1652904936g.ucz1652904936p@dra1652904936wrof1652904936

 Державна продовольчо-зернова корпорація України – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. Має найбільш розгалужену мережу філій в Україні, представлена у 23-х областях України, та володіє елеваторними потужностями в обсязі 3,75 млн. тонн.