30.11.2021
перегляд(ів)
Керівництво АТ «ДПЗКУ» зустрілося з мешканцями Великої Лепетихи щодо питань оренди землі

Керівництвом АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та директором філії «Великолепетиський елеватор» проведено зустріч з мешканцями смт Велика Лепетиха (Херсонська обл.) з метою обговорення питань оренди земельних ділянок, які входять до земельного банку корпорації.

Під час спілкування з пайовиками були обговорені питання щодо продовження строку дії існуючих договорів оренди земельних ділянок. Місцеві мешканці були проінформовані щодо підвищення орендної плати за земельні ділянки. Так, за 2021 рік у розмірі 4795 грн за 1 (один) га (з урахуванням податку з доходів фізичних осіб, військового збору) та з 01.01.2022 року у розмірі 4969 грн за 1 (один) га (з урахуванням податку з доходів фізичних осіб, військового збору).

У зв’язку з встановленими протиепідемічними заходами, пов’язаними з COVID-19, діючими на території України, кількість пайовиків, присутніх на зустрічі, була обмежена. Однак сторонами були обговорені всі проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.

«Збереження земельного банку, зосередженого на філії «Великолепетиський елеватор», має важливе значення для корпорації, як і кожен орендодавець, який співпрацює з нами. Тому Правлінням АТ «ДПЗКУ» було прийнято рішення збільшити орендну плату до рівня ринкової в регіоні», – зазначила в.о. заступника голови правління корпорації Світлана Самсонова.

На сьогодні посівні площі АТ «ДПЗКУ» зосереджені на філії «Великолепетиський елеватор» та складають 4,8 тис. га, більша частина вже засіяна озимими культурами.