У ДПЗКУ відбулось засідання Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства між Україною та КНР

15 серпня у приміщенні Державної продовольчо-зернової корпорації пройшло шосте засідання Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства  Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР.  

ПРАЦІВНИКИ ДПЗКУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕСНЯНІЙ КОРПОРАТИВНІЙ ТОЛОЦІ

8 квітня на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р  у Державній продовольчо-зерновій корпорації України в рамках акції «За чисте довкілля» було проведено весняну корпоративну толоку. 

ФАХІВЦІ ФІЛІЙ ДПЗКУ ПОГЛИБЛЮЮТЬ ЗНАННЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ АСПІРАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

Сьогодні у Державній продовольчо-зерновій корпорації для фахівців Тернопільського, Богданівецького та Кобеляцького комбінатів хлібопродуктів проходить навчання з питань експлуатації аспіраційних мереж елеваторів. Про це повідомив заступник директора департаменту розвитку Леонід Терещенко.

ДПЗКУ ПРОВЕЛА КРУГЛИЙ СТІЛ «ДЕРЖАВА ТА СІЛЬГОСПВИРОБНИКИ: ЩО ПОТРІБНО УКРАЇНСЬКОМУ ФЕРМЕРУ»

9 березня за ініціативи Державної продовольчо-зернової корпорації України у приміщенні ІА «Укрінформ» відбувся круглий стіл  «Держава та сільгоспвиробники: що потрібно українському фермеру». Захід був присвячений програмам державної підтримки, які реалізують сьогодні Міністерство агарної політики та продовольства України та Державна продовольчо-зернова корпорація як представник держави на зерновому ринку. 

КРУГЛИЙ СТІЛ ДПЗКУ З МОДЕРНІЗАЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

Сьогодні у Державній продовольчо-зерновій корпорації України пройшов круглий стіл з питань переоснащення її переробних підприємств. Це вже другий відкритий дискусійний захід в рамках засідань Науково-технічної ради ДПЗКУ, в якому, окрім фахівців корпорації, беруть участь представники підприємств - виробників обладнання для елеваторних та переробних потужностей.

ФАХІВЦІ ФІЛІЙ ДПЗКУ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ У СУШАРНІЙ СПРАВІ

Повний комплекс питань щодо процесу сушіння зернових та олійних культур обговорили співробітники філій Державної продовольчо-зернової корпорації України в рамках навчального семінару на тему «Сушіння зернових та олійних культур», який пройшов 21-22 лютого в м. Умань.

У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ

15 лютого у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулось ювілейне засідання Ради директорів, присвячене її першій річниці. Нагадаємо, Раду директорів було створено на початку лютого минулого року як колективно-дорадчий орган, до складу якого увійшли керівники 11 найуспішніших підприємств корпорації. Підбиваючи підсумки першого року її діяльності, в.о. голови Правління Олександр Григорович відзначив значне підвищення ефективності роботи філій ДПЗКУ.

У ДПЗКУ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ЗАВДАННЯМИ ДЛЯ ФІЛІЙ НА 2017 РІК

Формування власного земельного банку, модернізація виробничих потужностей та технічне переоснащення, нарощення виробничих показників – основні завдання філій Державної продовольчо-зернової корпорації України на 2017 рік. Про це йшлося на розширеному засіданні Загальних зборів ПАТ «ДПЗКУ», яке відбулося 1 лютого за участю директорів філій корпорації та керівників структурних підрозділів.

У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

Сьогодні у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулось друге розширене засідання Науково-технічної ради, в рамках якого пройшов круглий стіл на тему: «Досягнення максимальної технологічної та економічної ефективності при виборі елеваторного обладнання».

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА ЖИТТЯ ДПЗКУ

Сьогодні, напередодні теплого родинного свята Різдва Христового, представники Державної продовольчо-зернової корпорації України відвідали київський дитячий будинок «Берізка» та передали закладу необхідні для догляду за маленькими вихованцями речі – памперси, гігієнічні серветки, пральний порошок, соски.