Бразилія стане другим найбільшим постачальником кукурудзи в ЄС після України

Європейські аналітики Strategy Grains незначно збільшили прогноз урожаю кукурудзи в ЄС в 2017/18 сезоні - з 58,8 млн. тонн до 58,9 млн. тонн. Дана оцінка нижче торішнього результату - 59,7 млн. тонн, коли в країнах ЄС також відзначався підвищений температурний режим та дефіцит опадів, інформує УкрАгроКонсалт.

 

Євросоюз повернув мито на імпорт кукурудзи, жита та сорго

Європейський союз вперше за три останні роки ввів мито на імпорт кукурудзи. За словами офіційного представника Єврокомісії, на цей крок довелося піти через зниження цін на дану культуру на тлі рекордної світового пропозиції фуражних зернових. Повідомляє агн. Зерно Он-Лайн з посиланням на агн. Reuters.

Експерти США збільшили прогноз експорту українського зерна

Міністерство сільського господарства США спрогнозувало цьогорічний врожай українських зернових на рівні 64 млн тонн та підвищило експортний потенціал до 37,1 млн тонн (на 1 млн тонн).

Ціни попиту трейдерів на фуражну пшеницю в Україні знизилися, на кукурудзу - зросли

На внутрішньому ринку фуражної пшениці і ячменю минулого тижня ціни знизилися, при цьому найбільше на експортному напрямку, що було пов'язано з попередньою знижувальною динамікою світового ринку.

Світове виробництво кукурудзи в 2016-17 МР збільшиться до 1,03 млрд. тонн - експерти

Згідно з останніми даними Міжнародної Ради з зерна (IGC), світове виробництво кукурудзи в 2016-17 МР може збільшитися до 1,03 млрд. тонн. Перші перспективи на урожай були на 13 млн. тонн песимістичніші. 

Куди Україна продаватиме пшеницю у 2016/17 сезоні

У 2016 році Україна може зібрати один із рекордних врожаїв зерна. На фоні низьких світових цін і жорсткої конкуренції питання, поставлене в заголовок даної статті, набуває першочергового значення.

IGC підвищив прогноз світового виробництва зерна на 10 млн. т

Міжнародна Рада по Зерну підвищила прогноз світового виробництва збіжжя в сезоні 2016/17 на 10 млн. т, в т.ч. пшениці на 7 млн. т. Про це повідомило агентство Зерно Он-Лайн.