Про нас

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України»  - національний оператор українського зернового ринку, найпотужніша державна вертикально-інтегрована компанія в аграрному секторі економіки України

Основні події

У ДПЗКУ відбулось засідання Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства між Україною та КНР

15 серпня у приміщенні Державної продовольчо-зернової корпорації пройшло шосте засідання Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства  Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР.  

ПРАЦІВНИКИ ДПЗКУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕСНЯНІЙ КОРПОРАТИВНІЙ ТОЛОЦІ

8 квітня на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р  у Державній продовольчо-зерновій корпорації України в рамках акції «За чисте довкілля» було проведено весняну корпоративну толоку. 

Новини корпорацIЇ

Вітання з Днем незалежності України!

Шановні колеги!                                

Вітаємо Вас із величним святом української державності –  Днем незалежності України! 

Підсумки 2016/17 МР: обсяги виробництва готової продукції ДПЗКУ зросли на 3%

За результатами 2016/17 маркетингового року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила обсяги виробництва готової продукції на 3% до майже 160 тис. тонн. Про це повідомив перший заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Віталій Шулежко. 

ДПЗКУ надає пріоритет дрібним та середнім сільгоспвиробникам при закупівлі зерна

У минулому сезоні ДПЗКУ значно змінило підходи у системі закупівель: пріоритет було надано прямій співпраці з сільгоспвиробниками. Відтак, їхня частка у структурі закупівель зросла до майже 80%, а коло постійних клієнтів ДПЗКУ нині налічує 1100 фермерських господарств. На цьому наголосив перший заступник голови правління ПАТ "ДПЗКУ" Віталій Шулежко.