Про нас

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України»  - національний оператор українського зернового ринку, найпотужніша державна вертикально-інтегрована компанія в аграрному секторі економіки України

Основні події

У ДПЗКУ ВІДБУЛОСЬ ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ

15 лютого у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулось ювілейне засідання Ради директорів, присвячене її першій річниці. Нагадаємо, Раду директорів було створено на початку лютого минулого року як колективно-дорадчий орган, до складу якого увійшли керівники 11 найуспішніших підприємств корпорації. Підбиваючи підсумки першого року її діяльності, в.о. голови Правління Олександр Григорович відзначив значне підвищення ефективності роботи філій ДПЗКУ.

У ДПЗКУ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ЗАВДАННЯМИ ДЛЯ ФІЛІЙ НА 2017 РІК

Формування власного земельного банку, модернізація виробничих потужностей та технічне переоснащення, нарощення виробничих показників – основні завдання філій Державної продовольчо-зернової корпорації України на 2017 рік. Про це йшлося на розширеному засіданні Загальних зборів ПАТ «ДПЗКУ», яке відбулося 1 лютого за участю директорів філій корпорації та керівників структурних підрозділів.

Новини корпорацIЇ

Делегація ДПЗКУ перебуває з офіційним візитом у Туреччині

Цими днями делегація Державної продовольчо-зернової корпорації України на чолі з заступником голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександром Сенєм перебуває з офіційним візитом у м. Анкара (Туреччина).

За 2016 рік операційний прибуток філій ДПЗКУ зріс у 5 разів

Протягом 2016 року у Державній продовольчо-зерновій корпорації України велась активна робота з підвищення ефективності діяльності її виробничих підрозділів. Завдяки оптимізації виробничих процесів, фінансовій дисципліні та впровадженню проектів з модернізації, операційний прибуток підприємств корпорації було збільшено у понад 5 разів.  Про це повідомив заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Андрій Задирака. 

У 2016 році ДПЗКУ збільшила операційний прибуток на понад 1 млрд. грн

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулось засідання правління  у його оновленому складі, під час якого було погоджено фінансовий звіт ПАТ «ДПЗКУ» за 2016 рік.  Як повідомив в.о. голови Правління Олександр Григорович, за підсумками роботи у минулому році держкорпорація суттєво наростила фінансові показники. Так, за 12 місяців минулого року чистий дохід корпорації склав 13,1 млрд гривень, що майже на 700 млн. грн. більше ніж у 2015 році.