Про нас

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України»  - національний оператор українського зернового ринку, найпотужніша державна вертикально-інтегрована компанія в аграрному секторі економіки України

Основні події

КЕРІВНИЦТВО ДПЗКУ ПРОВЕЛО ЗУСТРІЧ ІЗ КИТАЙСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

21 вересня у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулась зустріч її нового керівництва з представником  китайської компанії ССЕС в Україні – дректором третього організаційного та торгового Департаменту Тянь Дунханом.

ОДЕСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ СВЯТКУЄ СВОЮ 55-У РІЧНИЦЮ

Цього вересня філія ПАТ "ДПЗКУ" Одеський зерновий термінал святкує 55 років з дня її заснування. З нагоди свята на підприємстві відбулось урочисте засідання та нагородження його найкращих працівників. 

Новини корпорацIЇ

Привітання з Днем Захисника України!

Дорогі чоловіки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом особливого значення  –  з Днем захисника України!

Це свято не лише чоловіків, це свято кожного, хто колись віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої Батьківщини.

Ізюмський КХП – це виробництво продукції, яка відповідає європейським стандартам

8 жовтня філія ПАТ «ДПЗКУ» Ізюмський комбінат хлібопродуктів в рамках програми GMP+ ACADEMY, що наразі триває у Харкові, провела на своєму підприємстві для учасників програми оглядову екскурсію з питань застосування і дотримання вимог стандарту GMP+ на практиці.

ДПЗКУ провела перемовини з ССЕС з питань поточної співпраці

Вчора, 4 жовтня 2018 року, у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулась офіційна зустріч між в.о. голови Правління Іриною Марченко та Президентом Китайської національної корпорації машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) пані Ян Цзін.